Tlačítko úvod  Tlačítko bezpečnost práce  Tlačítko školení  Tlačítko kotelny  Tlačítko elektricka zarizeni  Tlačítko požární ochrana 

                                                Tlačítko zdvihaci zarizeni  Tlačítko manipulační vozíky  Tlačítko prodej  Tlačítko Osvědčení  Tlačítko novinky  Tlačítko kontakty

 

   vozík

 

   

    Manipulační vozíky

Technické kontroly, poradenství 


Provádíme technické kontroly manipulačních vozíků dle ČSN 26 88 05 a pomocí přístroje na kompletní diagnostiku manipulačního vozíku. Technickou kontrolu provádí certifikovaný pracovník přímo u zákazníka.

Základní školení obsluh manipulačních vozíků 


Provádíme certifikovaným pracovníkem základní školení obsluh manipulačních vozíků v plném rozsahu dle jednot. tříd. Školení je vybavené obrazovým materiálem a doplněno praktickým zaučením na konkrétním typu manipulačního vozíku, zakončené zkouškou a vydáním průkazu. Školení probíhá přímo u zákazníka nebo v našich školících střediscích.

Opakované školení obsluh manipulačních vozíků 


Provádíme certifikovaným pracovníkem a je určeno pro obsluhy manipulačních vozíků, kteří vlastní průkaz obsluhy manipulačního vozíku.  Školení probíhá u zákazníka nebo v našich školících střediscích.

Copyright © 2015, SAFETY STANDARDS. All Rights Reserved design kacerkv.